Cyberpunk 2077? Nie, to GTA 5 na modach

Zupełnie inna gra.

Petri Levälahti, który zajmuje się tworzeniem screenshotów promocyjnych dla należącego do EA studia DICE, zaprezentował, jak może wyglądać GTA 5 z modami cyberpunkowymi.

Niestety autor opublikował tylko trzy zrzuty ekranu - prawdopodobnie nieco przerobione w programie graficznym - ale efekt końcowy robi wrażenie. Dzięki modom udało się zmienić nie tylko postacie, ale też całe miasto. „Dzisiaj GTA 5 może być czym tylko chcecie” - napisał Levälahti na Twitterze.

gta_cyberpunk_1
gta_cyberpunk_2
gta_cyberpunk_3

Mimo licznych próśb internautów, twórca zrzutów ekranu nie podzielił się listą użytych modów. Zaznaczył tylko, że są ogólnodostępne i darmowe.

Warto odwiedzić twitterowy profil Levälahtiego. Znajdują się tam imponujące zrzuty ekranu z wielu innych gier, między innymi Wiedźmina 3, No Man's Sky czy Ghost of Tsushima.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami