Starzy znajomi i nowi wrogowie w zwiastunie Destiny 2: Poza Światłem

Trailer fabularny.

Studio Bungie opublikowało nowy zwiastun Destiny 2: Poza Światłem - dużego rozszerzenia, które zadebiutuje 10 listopada. Trailer wprowadza w fabułę i przedstawia najważniejsze postacie.

„Po raz pierwszy od upadku Czarnego Ogrodu pojawia się Nieznajoma Egzo. Eramis poszukuje Ciemności, aby przywrócić swoim ludziom chwałę. Variks, niewygodny sprzymierzeniec, przybywa do Strażników z ostrzeżeniem. Skuszona wiedzą o stazie Eris Morn zostaje przyciągnięta na Europę. Włóczęga kieruje się wolą przetrwania, wykorzystując swoje zdolności mówcy łupieżcy i krętacza” - czytamy w opisie przygotowanym przez wydawcę.

Nowa lokacja z DLC to Europa, księżyc Jowisza. Bohaterowie wyruszą na poszukiwanie zaginionej technologii ze Złotego Wieku. Artefakt ukryty jest jednak głęboko pod skorupą lodu.

Poza Światłem będzie dostępne od momentu premiery w ramach subskrypcji Xbox Game Pass.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami