Watch Dogs Legion ma 9 milionów grywalnych postaci

Wszyscy mieszkańcy Londynu.

W nowym zwiastunie Watch Dogs Legion - zrealizowanym z udziałem prawdziwych aktorów - Ubisoft poinformował, że gra zaoferuje możliwość wcielenia się w niemal 9 milionów bohaterów. Pokierujemy bowiem dowolnym mieszkańcem wirtualnego Londynu.

Materiał jest stylizowany na wykład, podczas którego prowadzący w humorystyczny sposób omawia najważniejsze cechy gry. Podkreśla przykładowo, że standardowe rozumienie skrótu NPC, a więc postaci niezależnych, nie ma zastosowania w Legion.

Możliwość pokierowania wybranym mieszkańcem Londynu poprzedza rekrutacja, która wiąże się z wykonaniem konkretnych zadań - przykładowo rozwiązaniem problemów osobistych bohatera. Postacie różnią się nie tylko wyglądem, ale też umiejętnościami czy wyposażeniem, jednak każda przynależy do jednego z ograniczonej liczby archetypów, czyli szablonów.

Mieliśmy już okazję przetestować funkcję wcielania się w dowolną postać, biorąc udział w testach gry. W naszych wrażeniach z Watch Dogs Legion opisujemy, w jaki sposób system rekrutacji wpływa między innymi na opowieść.

Watch Dogs Legion zadebiutuje 29 października na PC, PS4 i Xbox One. Będzie też tytułem startowym nowej generacji konsol.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami