Outriders ukaże się w lutym 2021 roku

Wydawca potwierdza opóźnienie.

  • Outriders trafi do sprzedaży 2 lutego 2021 roku
  • Posiadacze wersji PS4 i Xbox One otrzymają upgrade na nowe konsole

Square Enix poinformowało, że Outriders - nowa strzelanka od polskiego studia People Can Fly - zadebiutuje 2 lutego 2021 roku. Potwierdzono tym samym doniesienia sprzed kilku dni.

Ujawniona data oznacza, że gra trafi do sprzedaży później niż początkowo zakładano: pierwotnie tytuł miał ukazać się jeszcze w tym roku. Twórcy tłumaczą, że powodem przesunięcia premiery jest chęć dopracowania projektu.

Outriders zmierza na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One, a nabywcy wersji na konsole obecnej generacji otrzymają darmowy upgrade na nowej platformy. W planach również crossplay, czyli opcja rozgrywki między posiadaczami różnych urządzeń.

Nowa gra Poeple Can Fly jest strzelanką nastawioną na kooperację i fabułę. Do dyspozycji graczy twórcy oddadzą cztery zróżnicowane klasy postaci, nie zabraknie też systemu rozwoju, który pozwoli dostosować bohaterów do własnego stylu zabawy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami