Call of Duty Black Ops: Cold War - pierwsze spojrzenie na tryb Zombie

Wszystkie mapy po premierze będą darmowe.

Deweloperzy z Treyarch zaprezentowali tryb Zombie z Call of Duty Black Ops: Cold War. Przy okazji potwierdzono też rozgrywkę międzyplatformową i darmowe mapy po premierze.

Pierwsza lokacja w kooperacyjnym trybie nawiązuje do mapy Nacht der Untoten z Call of Duty: World at War, tyle że historia rozgrywa się w latach 80. Będzie też jednak w pewien sposób połączona z przeszłością - pojawią się zombie-naziści.

Najważniejszą nowością jest wprowadzenie znanego z ubiegłorocznego Modern Warfare systemu ekwipunku i postępów wspólnego dla wszystkich trybów. Oznacza to, że w walce z umarlakami możliwe będzie używanie zestawów wyposażenia z rywalizacji multiplayer.

cod_black_ops_cold_war_zombies_scr
Nie zabraknie wymyślnych broni do znalezienia na mapie

Pojawi się też nowa opcja zakończenia zabawy przed czasem. Jeśli drużyna uzna, że nie poradzi sobie z wyzwaniem, może spróbować wezwać śmigłowiec i zorganizować ewakuację.

Cold War debiutuje 13 listopada. W październiku odbędą się kolejne testy beta, ale tryb Zombie nie będzie w nich udostęniony.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami