Among Us 2 anulowane - twórcy skupią się na rozwoju pierwszej części

Efekt popularności.

Deweloperzy z Innersloth zapowiedzieli, że nie stworzą zapowiedzianego w tym roku sequela Among Us. Zaledwie miesiąc temu potwierdzali jeszcze, że druga część powstanie.

„Postanowiliśmy anulować Among Us 2 i skupić się na ulepszaniu Among Us. Wszystkie elementy i cała zawartość planowana dla sequela trafi do pierwszej części” - poinformowali twórcy.

„Tak naprawdę to większe wyzwanie, ponieważ wiąże się z dalszą pracą nad starym kodem i jego częściowym przerobieniem. Mamy jednak dużo planów i nie możemy się doczekać, żeby zaoferować wam nowy conent”.

W pierwszej kolejności Among Us doczeka się:

  • usprawnionego działania serwerów
  • trybu dla osób nierozróżniających barw
  • systemu kont graczy, profili i listy przyjaciół
  • zupełnie nowej mapy z innymi wyzwaniami

Among Us ukazało się w 2018 roku na PC, ale dopiero niedawno zyskało ogromną popularność za sprawą streamerów. W grze bierze udział dziesięciu graczy wykonujących różne proste zadania na statku kosmicznym. Jeden lub dwóch uczestników to jednak zdrajcy, którzy muszą potajemnie likwidować innych, udając jednocześnie zwykłych załogantów.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami