Microsoft Flight Simulator największą premierą w Game Pass na PC

Ponad milion unikalnych graczy.

  • Symulator cieszy się dużym zainteresowaniem abonentów Game Pass
  • Gracze odbyli łącznie 26 milionów lotów

Microsoft Flight Simulator zanotowało najlepszy debiut w historii abonamentu Game Pass na PC - ujawnili przedstawiciele koncernu z Redmond.

Firma ogłosiła, że dotychczas liczba unikalnych graczy w produkcji przekroczyła milion. Nie jest to jasne, ale najprawdopodobniej dane nie uwzględniają informacji o wersji, która dostępna jest w cyfrowym sklepie Steam.

Microsoft przedstawił też kilka dodatkowych statystyk o projekcie. Gracze odbyli łącznie ponad 26 milionów lotów, przelatując w sumie na wirtualnym niebie ponad 1,6 miliardów kilometrów (miliard mil), co odpowiada okrążeniu Ziemi 40 razy.

„W imieniu całego zespołu chcielibyśmy wyrazić wdzięczność wszystkim fanom, którzy wraz z nami zaczęli odkrywać świat i magię latania” - napisano w komunikacie na stronach Xbox. Podkreślono, że premiera gry to dopiero początek, w planach aktualizacje i DLC.

microsoft_flight_simulator_2020_sukces
Gra pozwala polecieć w dowolne miejsce na Ziemi

Microsoft Flight Simulator dostępne jest na PC (także w abonamencie Game Pass). W przyszłości produkcja powinna pojawić się na konsolach Xbox Series X.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze | Źródło: Xbox

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami