Ghost of Tsushima otrzyma darmowy tryb kooperacji

Moduł Legends zadebiutuje jesienią.

Sony zapowiedziało Legends, czyli darmowy tryb kooperacji do Ghost of Tsushima. Dodatek zadebiutuje jesienią na PS4, ale dokładnej daty premiery nie ujawniono.

Wariant nie będzie bezpośrednio związany z podstawową kampanią fabularną. Gracze wcielą się w wojowników, o których legendy opowiadali mieszkańcy wyspy Cuszima. Do wyboru otrzymamy cztery klasy postaci - Samurai, Hunter, Ronin i Assassin. Każdy typ bohatera wyróżni się unikalnymi cechami i umiejętnościami, które twórcy przybliżą w późniejszym terminie.

Legends przeznaczony jest minimum dla dwóch, a maksymalnie czterech osób. Dla dwóch użytkowników autorzy przygotowują serie misji fabularnych o rosnącym poziomie trudności. Nowością, którą wprowadzą deweloperzy, są elementy magiczne - zmierzymy się nie tylko z ludźmi, ale także „przeciwnikami inspirowanymi japońskimi opowieściami i mitologią”.

Z myślą o czterech graczach projektowany jest Survival, w którym - zgodnie z nazwą - wraz ze znajomymi stawimy czoła falom coraz potężniejszych wrogów. Wśród nieprzyjaciół pojawią się zaś oponenci obdarzeni nadnaturalnymi zdolnościami.

ghost_of_tsushima_legends_zapowiedz
W Legends pojawi się czwórka postaci

W planach jest także Raid, który autorzy udostępnią jednak dopiero po premierze Legends. We wspomnianym trybie maksymalnie czterech śmiałków stanie do walki „z brutalnym, przerażającym przeciwnikiem” w zupełnie nowym świecie. Do tego personalizacja postaci.

Nadmienić należy, że choć moduł kooperacji zainteresowani nabywcy Ghost of Tsushima pobiorą za darmo, do rozgrywki wymagane będzie posiadanie aktywnego abonamentu PS Plus.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze | Źródło: PlayStation

Reklama

Skocz do komentarzy (9)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (9)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami