FIFA 21 demo: kiedy, jak pobrać, drużyny i tryby

PC, PS4, Xbox One.

Aktualizacja: EA podjęło decyzję, że FIFA 21 nie otrzyma wersji demonstracyjnej. Jedynym sposobem, by zagrać wcześniej, jest wykupienie abonamentu EA Play. Subskrybenci mogą wypróbować produkcję już od 1 października.

To nowe podejście wydawcy, które zaskoczyło wielu graczy. EA przyzwyczaiło nas, że na kilka tygodni przed premierą każda FIFA otrzymuje demo, pozwalające rozegrać skrócony mecz kilkoma wybranymi zespołami.

Wspomniana wcześniej wersja próbna dla abonamentu EA Play pozwala grać przez dziesięć godzin i obowiązuje zarówno na PC, jak i konsolach. Postępy poczynione podczas tego „dema” zostaną przeniesione do pełnej edycji po premierze.

Oryginalny tekst: Wersje testowe kolejnych części piłkarskiej serii od EA pojawiają się co roku, więc i tym razem możemy liczyć na demo FIFA 21.

Choć nie dysponujemy jeszcze oficjalnymi informacjami od wydawcy, możemy przewidzieć, kiedy będzie dostępne demo oraz jakie drużyny i tryby zaoferuje. Szczegóły poniżej.

Demo FIFA 21 - kiedy będzie dostępne

EA nie podało jeszcze informacji odnośnie premiery wersji testowej gry, ale możemy przewidzieć, kiedy demo zostanie udostępnione.

Zazwyczaj wydawca dzieli się wersją demonstracyjną ok. dwa tygodnie przed premierą gry. Biorąc pod uwagę, że FIFA 21 zadebiutuje 9 października, możemy oczekiwać, że demo będzie dostępne od ok. 25 września.

fif1

Zobacz: FIFA 21 - cena, edycje i preorder

Niewykluczone jednak, że wersja testowa pojawi się jeszcze wcześniej. Spekuluje się, że może być to nawet początek września.

Jak pobrać wersję testową na PC, PS4 i Xbox One

Aktualnie demo nie jest jeszcze dostępne, ale będzie można je pobrać na PC, PS4 i Xbox One.

Na PC trzeba będzie skorzystać z platformy Origin i tam wyszukać kartę produktu FIFA 21. Pod przyciskiem z zakupem powinno znajdować się demo.

Na PS4 i Xbox One wersja demonstracyjna będzie mieć prawdopodobnie osobną pozycję, więc nie znajdziemy jej na karcie pełnej edycji.

Wszystkie linki do dema pojawią się w tym miejscu, kiedy tylko będą dostępne.

Dostępne zespoły i tryby

Nie potwierdzono jeszcze, jakie kluby pojawią się w demie nowej Fify, jednak biorąc pod uwagę doświadczenia z poprzednich wersji testowych, a także aktualną sytuację na boiskach, przewidujemy, że zagramy następującymi zespołami:

  • Real Madryt
  • Liverpool
  • Manchester City
  • PSG
  • Bayern Monachium
  • Juventus (Piemonte Calcio)
  • Borussia Dortmund
fif4

Obecność Liverpoolu i PSG jest niemal pewna, jako że Kylian Mbappe i Virgil van Dijk pojawiają się w materiałach promocyjnych gry.

Być może zagramy też zespołami, które pojawiają się w serii po raz pierwszy, jak Inter Miami czy Nashville SC.

Jeśli chodzi o tryby, przewidujemy, że sytuacja będzie wyglądać identycznie, jak rok temu. Oznaczałoby to, że wypróbujemy szybki mecz w trybie Volta oraz klasyczny szybki mecz, być może wariant z Ligi Mistrzów.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami