Ghost of Tsushima - Nowy horyzont

Odkrywamy nowy region - Toyotamę.

Tę misję rozpoczniesz automatycznie po zakończeniu zadania Cień samuraja, w którym to uratowałeś pana Shimurę.

Misja rozpocznie się od rozmowy z Yuną, podczas której dotrzesz do wrót warowni. Wejdź do środka i porozmawiaj z wujem. Po zakończeniu dialogu wyjdź z budynku i porozmawiaj z sojusznikami (Ishikawą, Masako, Taką i Kenjim). Znajdziesz ich na dziedzińcu. Możesz też dokonać niezbędnych ulepszeń i zakupów u kupców.

123

Gdy będziesz gotowy, porozmawiaj z Yuną (1), którą znajdziesz przy głównej bramie zamku. Następnie wsiądź na konia i podążaj za wujem do Toyotamy.

Dotrzecie do rozległej polany, na której stoczycie walkę z Mongołami. Kiedy uporacie się z przeciwnikami, pojedziecie w kierunku fortu i latani morskiej, którą musicie odbić z rąk najeźdźców.

Kolejna walka rozpocznie się przed fortem, a następnie przeniesie się do jego wnętrza. W forcie pokonaj przeciwników, cały czas prąc do przodu.

124

Po drugiej strony warowni, musisz zniszczyć alarm (2). Aby tego dokonać, musisz zabić wszystkich strażników, którzy będą w okolicy. Gdy uda ci się odbić fort, wróć na jego początek, gdzie spotkasz się z Shimurą i Yuną. Tam stoczysz kolejną walkę z Mongołami.

125

Po jej zakończeniu wejdź z powrotem do fortu i idź w kierunku latarni (3). Przejdź przez most, a potem wejdź na szczyt, by rozpalić ogień.

126

Po chwili znajdziesz się z powrotem w forcie. Odnajdź mnicha Noria (4) i porozmawiaj z nim. Po zakończeniu rozmowy wspólnie opuścicie warownie, by jeszcze raz porozmawiać. W ten sposób zakończysz kolejną misję główną.

Następnie: Ghost of Tsushima - Wiadomość w płomieniach

Spis treści: Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost of Tsushima - Cień samuraja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami