Ujawniono wygląd pudełek gier na PS5

Na przykładzie Spider-Man: Miles Morales.

Sony opublikowało obrazki, prezentujące, jak będą wyglądały pudełka gier na PS5. Okładki przedstawiono na przykładzie Spider-Man: Miles Morales.

Układ elementów graficznych jest podobny, jak w opakowaniach tytułów na PlayStation 4, zmiany zaszły jednak w kolorystyce. W górnej części widnieje logotyp nowej konsoli japońskiej firmy - na białym tle, co zapewne nawiązuje do barwy obudowy urządzenia.

spider_man_miles_morales_okladka1

Symbol PS5 widoczny jest także na grzbiecie, obok nazwy gry (w omawianym przypadku - Spider-Man: Miles Morales). Niebieskie motywy powracają, ale w mniejszym natężeniu - umieszczono je na obrzeżach, najprawdopodobniej plastikowej części pudełka.

W centralnej części jest oczywiście grafika z danej produkcji (na opakowaniu tytułu o pajęczym herosie znajduje się ilustracja głównego bohatera). Po lewej stronie znajduje się kategoria wiekowa, a po prawej symbole PlayStation Studios i Insomniac Games.

spider_man_miles_morales_okladka2

PS5 zadebiutuje na rynku pod koniec 2020 roku. Wraz z urządzeniem do sprzedaży trafi wspomniane Spider-Man: Miles Morales, w którym gracze pokierują tytułową postacią.

Źródło: PlayStation

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami