Sony odnowiło domenę internetową serii Infamous

Nadzieja na sequel?

W ubiegłym miesiącu Sony odnowiło domenę Infamous - nierozwijanej obecnie serii od studia Sucker Punch, którego najnowszą grą jest Ghost of Tsushima.

Według danych portalu WhoIs wynika, że 27 czerwca dokonano aktualizacji adresu internetowego infamousthegame.com. Serwis wskazuje, że prawa do wspomnianej domeny wygasną 20 sierpnia 2021 roku.

infamous_seria
Bohaterowie Infamous obdarzeni są nadnaturalnymi zdolnościami

Adres prowadzący do strony cyklu Infamous zarejestrowało w 2007 roku 1API GmbH, które najwyraźniej regularnie współpracuje z Sony - firma odpowiada za zarezerwowanie także playstation.com.

Niektórzy fani liczą, że odnowienie domeny związanej z wcześniejszą dużą serią od studia Sucker Punch to znak, że wkrótce marka powróci. Ostatnia część - o podtytule Second Son - ukazała się w 2014 roku.

Zobacz też: Infamous na PS5 byłoby wyjątkowe - czy twórcy Ghost of Tsushima powrócą do serii?

Podkreślić jednak należy, że od jakiegoś czasu nfamousthegame.com przekierowuje użytkowników do oficjalnej witryny nadchodzącej gry Ghost of Tsushima. Niewykluczone więc, że odnowienie adresu dotyczyło właśnie powiązania go ze stroną nowej produkcji.

Źródło: PushSquare, WhoIs

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami