Dying Light 2 w końcowej fazie produkcji - Techland może wkrótce ogłosić nową datę premiery

Przekonują twórcy.

Tymon Smektała z Techlandu ujawnił, że produkcja Dying Light 2 dobiega końca. Zasugerował też, że nowy termin debiutu polskiej gry może zostać wkrótce ujawniony.

- Cały zespół pracuje nad ogłoszeniem nowej daty premiery i informacjami, które będą temu towarzyszyły. Wiem, że chcą zaskoczyć graczy, więc nie popsuję niespodzianki - wyjaśnia deweloper w rozmowie z Escapist Magazine.

- Mogę jedynie prosić, byście nam zaufali: projekt jest na ostatniej prostej i potrzebujemy waszego wsparcia - dodaje Smektała, który jest głównym projektantem powstającego Dying Light 2.

Gra miała zadebiutować wiosną 2020 roku, ale premierę opóźniono, nie przedstawiając nowego terminu debiutu. Tłumaczono, że twórcy potrzebują dodatkowego czasu, by móc w pełni zrealizować swoją wizję. Tytuł zmierza na PC, PS4, Xbox One i nowe konsole.

dying_light_2_bez_debiutu_nowego
Spotkamy różne typy zombie

Sam wywiad dotyczył doniesień, według których projekt jest w „totalnej rozsypce”. Smektała i uczestnicząca w romowie Ola Sondej z Techlandu zaprzeczyli, podkreślając, że prace przebiegają bez większych problemów.

Źródło: Escapist Magazine

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami