Borderlands 3 w konwencji westernu - ujawniono nowy dodatek fabularny

Premiera w czerwcu.

Gearbox Software zapowiedziało trzecie fabularne DLC do Borderlands 3. Dodatek Bounty of Blood: A Fistful of Redemption utrzymany będzie w konwencji westernu. Premiera 25 czerwca na PC, PS4 i Xbox One.

Akcję osadzono na pustynnej planecie Gehenna, gdzie gracze staną przed zadaniem powstrzymania gangu terroryzującego miasteczko Vestige. Użytkownicy pomogą mieszkańcom, wykonując kolejne misje i wyzwania typu Crew Challenges.

Nowy świat zwiedzimy za pomocą poduszkowca JetBeast, który można uzbroić w podwójne karabiny maszynowe lub broń moździerzową. Pojawią się też przedmioty, umożliwiające między innymi tymczasową zamianę wrogów na przyjaciół.

Nie zabraknie kolejnych postaci, w tym narratora opowiadającego o wydarzeniach z DLC oraz wyposażonej w katanę i pistolety wojowniczki Rose. Do tego zestaw dodatkowych przedmiotów legendarnych, skórek dla postaci i pojazdów, dekoracji oraz broni.

borderlands_3_dodatek_trzeci_screen_01
Prawie jak na Dzikim Zachodzie

Jednocześnie poinformowano, że 4 czerwca ukaże się darmowa aktualizacja z treściami dla wysokopoziomowych bohaterów. Twórcy obiecują nowych przeciwników (w tym bossów), zagadki i sekwencje platformowe.

Źródło: Borderlands

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

PS5 - poradnik do konsoli

Wszystko o PlayStation 5: najważniejsze funkcje, rozwiązania problemów, porady i wskazówki.

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami