Xbox One X w wersji Cyberpunk 2077 - kulisy powstania specjalnej edycji konsoli i pada

W nowym wideo.

Microsoft opublikował materiał, w którym przedstawiono kulisy powstania Xbox One X w wersji Cyberpunk 2077.

Przedstawiciele koncernu z Redmond twierdzą, że pierwsze prace nad specjalnym modelem konsoli oraz kontrolera rozpoczęli po ujrzeniu zwiastuna, który ujawniono na targach E3 w 2018 roku. Poddali analizie materiał, by przygotować odpowiedni projekt urządzenia.

Twórcy Cyberpunk 2077 z CD Projekt Red przekonują, że gra, że jest na tyle bogata i zróżnicowana, że niemożliwym było przygotowanie sprzętu utrzymanego w jednym stylu. Postanowiono więc połączyć ze sobą cztery motywy wizualne.

Specjalny model Xbox One X trafi do sprzedaży w czerwcu. W skład pakietu wejdzie konsola ze świecącymi w ciemności napisami i wzorami oraz laserowymi wykończeniami i światełkiem LED. Do tego czarnobiały pad.

cyberpunk_2077_konsola
Xbox One X w wersji Cyberpunk 2077

Urządzenie wyposażono w dysk twardy o pojemności 1 TB. Nabywcy każdego pakietu otrzymają także kod na cyfrową wersję Cyberpunk 2077 - oczywiście produkcję pobiorą dopiero po wrześniowej premierze tytułu.

Poprzednio: To koniec ekranów wczytywania - szef Epic Games o dysku PS5

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami