Doom Eternal - multiplayer: rozgrywka prywatna, czy można grać z botami

Dobry sposób na trening.

Jak wiele gier z trybami multiplayer, tak i Doom Eternal pozwala stworzyć prywatny mecz - taki, w którym udział weźmiemy tylko my oraz zaproszeni znajomi.

W menu Battlemode wystarczy wybrać zakładkę Rozgrywka prywatna zamiast Szybkiej gry. Następnie musimy zaprosić znajomych - poprzez wybór ikony w prawym dolnym rogu (1).

prywan1

Znajomy musi oczywiście przebywać w grze. Jeśli ma włączonego Dooma Eternal, możemy kliknąć jego pseudonim i zaprościć do grupy (2). Do rozpoczęcia meczu potrzebne są w sumie trzy osoby.

Każdy może wybrać swoją rolę, a zakładający mecz może jeszcze wybrać w ustawieniach arenę (3), czyli mapę, na której będzie toczyć się brutalna rywalizacja.

dumprawy2

Odpowiadając na pytanie z tytułu - czy można grać z botami - musimy powiedzieć, że niestety nie przygotowano takiej opcji. Nie możemy więc poćwiczyć, grając z komputerowymi przeciwnikami.

Rozgrywka ze znajomymi to nadal jednak dobry sposób na naukę map i zasad rozgrywki.

Następnie: Doom Eternal - multiplayer: seria pierwsza i nagrody (season pass)

Spis treści: Doom Eternal - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Doom Eternal - multiplayer: demony, którego wybrać

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami