Doom Eternal - rycerz piekieł, rycerz zgrozy, upiór, macka

Wytrzymali i szybcy wrogowie oraz przeciwnik terytorialny.

Na bieżącej stronie znajdziesz opisy kolejnych przeciwników, jakich możesz spotkać podczas rozgrywki w Doom Eternal. Jeden z nich jest przeciwnikiem terytorialnym, a pozostali charakteryzują się dużą wytrzymałością oraz szybkością, dlatego walka z nimi wymaga szczególnej uwagi.

Przeciwnicy opisani na tej stronie:

  • Rycerz piekieł / Rycerz zgrozy
  • Upiór
  • Macka
rycerz

Rycerz piekieł / Rycerz zgrozy - rycerze to silne, szybkie i wytrzymałe demony, które specjalizują się w bezpośrednich atakach na bohatera. W walce z nimi dobrze jest wykonywać szybkie uniki i w miarę możliwości trzymać je na dystans. Dobrym sposobem jest ostrzeliwanie ich z karabinów maszynowych, co umożliwia wytrącenie z równowagi i spowolnienie ataków. Rycerz zgrozy jest ulepszoną wersją rycerza piekieł - charakteryzuje się większą agresją i uzbrojeniem w niebezpieczne ostrza.

upior

Upiór - szybkie kościotrupy, które dysponują dwie wyrzutnie rakiet. W trakcie walki pozostawaj w ruchu i korzystaj z odskoków i podwójnego skoku, aby nie zostać namierzonym przez pociski. Najlepiej ostrzeliwać je z dystansu, próbując w pierwszej kolejności zniszczyć wyrzutnie rakiet. Dobrze jest ostrzelać rywala, gdy znajduje się w powietrzu, gdzie jest bardziej podatny na obrażenia.

macka

Macka - pojawiają się w charakterystycznych otworach w ziemi i w wodzie. Po podejściu do otworu macka może się z niego wysunąć i zaatakować bohatera. Najlepiej szybko od niej odejść na bezpieczną i stale ostrzeliwać, aż padnie. Nie jest szczególnie wytrzymała, więc kilka celnych serii załatwi sprawę.

Następnie: Doom Eternal - antropokub, harap, bilardo, utracona dusza

Spis treści: Doom Eternal - Poradnik, Solucja

Poprzednie:Doom Eternal - gargulec, arachnotron, cacodemon

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami