Doom Eternal - Forteca zagłady: płomienny wybuch, kryształy strażnicze

Docieramy do bazy i rozwijamy bohatera.

Po przejściu przez miasto w pierwszej misji kampanii fabularnej o nazwie Piekło na ziemi, rozpoczniesz kolejny etap przygody. Trafisz do Fortecy zagłady, czyli bezpiecznego miejsca, gdzie będziesz mógł złapać chwilę oddechu między kolejnymi zadaniami.

a019

Pierwszym celem w nowej lokacji będzie zdobycie nowej broni o nazwie płomienny wybuch. Skieruj się w stronę znacznika, a po chwili dojdziesz do poszukiwanego przedmiotu (1). Podnieś go, a rozpocznie się trening, w którym poznasz zasadę działania tego pomocniczego oręża.

a020

Po przejściu przez treningu wrócisz do Fortecy i otrzymasz kolejne zadanie. Tym razem skieruj się w stronę kryształu strażniczego (2) i wejdź z nim w interakcję. Rozpocznie się kolejny samouczek, w którym dowiesz się w jaki sposób można zwiększać poziom zdrowia, pancerza oraz pocisków.

a021

Po dokonaniu wyboru i powrocie do Fortecy, skieruj się w stronę panelu (3). Skorzystaj z niego, a aktywujesz portal, przez który przejdź. W ten sposób rozpoczniesz kolejną misję główną.

Następnie: Doom Eternal - Exultia: Novik, gwiezdny lokalizator, baterie, Zdrajca, platformy

Spis treści: Doom Eternal - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Doom Eternal - Piekło na ziemi: wstęp, Deag Nilox, miasto, Cytadela

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami