Animal Crossing: New Horizons - pierwsze recenzje

Najlepsza odsłona serii?

Pojawiły się już pierwsze recenzje Animal Crossing: New Horizons. Średnia w serwisie Metacritic wynosi obecnie 91 punktów, czyniąc z nowej odsłony najlepiej ocenianą część serii.

Wszyscy zgodnie podkreślają, że produkcja dopracowuje znane fanom aspekty rozgrywki niemal do perfekcji i jest pozycją obowiązkową dla fanów, ale może też stanowić świetne wprowadzenie dla tych, którzy nigdy nie mieli do czynienia z tym specyficznym cyklem gier Nintendo.

„Nawet po 90 godzinach New Horizons potrafi zaskoczyć. Choćby tym, że każdego dnia prezentuje jakąś nową niespodziankę, albo kolejnego gościa na wyspie - choć tak naprawdę satysfakcję sprawia nawet zwykłe dbanie o kwiatki” - napisał recenzent z Eurogamera.

„To wszystko, czego chciałem. Ta gra jest łagodna, uspokajająca, ale też pobudzająca kreatywność. Moje grupowe czaty już przepełnione są rozmowami o owadach i modzie w grze. Jeśli kiedykolwiek miałby istnieć idealny okres na premierę takiej gry, to jest to właśnie teraz” - podkreślił autor z magazynu Guardian.

vlcsnap_2020_03_16_12h52m19s325
Urządzanie wnętrz jest teraz ponoć niezwykle intuicyjne i przyjemne

Przykładowe oceny:

Rozgrywka w Animal Crossing opiera się na powtarzalności. Urządzamy własną działkę, budujemy i urządzamy dom, wprowadzamy zmiany na wyspie, pomagamy innym mieszkańcom czy tworzymy przedmioty. Wszystko to w przyjemnej, relaksującej atmosferze.

Następnie: Nie ma planów przesunięcia premiery Cyberpunk 2077 - cały zespół pracuje zdalnie

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami