Red Dead Redemption 2 - gracze zmuszają postać do wymiotów, by przeżyć upadek z wysokości

Technika ma nawet swoją nazwę - wymiocinowa lina.

Kreatywni gracze odkryli sposób, by zniwelować obrażenia od upadków w Red Dead Redemption 2. Zbliżając się do urwiska, należy zmusić postać do wymiotowania. Sztuczka pozwala przetrwać nawet najgroźniej wyglądające skoki.

W grze istnieją rośliny, które wywołują żołądkowe dolegliwości, wiec wystarczy po prostu zjeść taki okaz przed zsunięciem się w przepaść.

Animacja wymiotowania musi się rozpocząć jeszcze przed upadkiem, aby sposób zadziałał. Jeżeli sztuczka zostaje wykonana prawidłowo, postać podczas spadania zostawia za sobą wstęgę żołądkowej zawartości. Stąd nazwa techniki - Vomit Rope (Wymiocinowa Lina). Wśród graczy nie brakuje zabawnych nawiązań do Spider-Mana.

Postać jest w stanie przeżyć upadek z wysokości najprawdopodobniej dlatego, że animacja wymiocin anuluje otrzymywane obrażenia. W sieci można znaleźć inne podobne przykłady, chociażby uniknięcie potrącenia przez pociąg, poprzez aktywowanie animacji przeszukania zabitego wroga w odpowiednim momencie.

Zrzut_ekranu__804_
Żadna przepaść nie jest już straszna

Zobacz: Red Dead Redemption 2 - Poradnik, Solucja

Błędy w Red Dead Redemption 2 często zyskują niezwykłą popularność. Ostatnim hitem internetu jest NPC, który z nieznanego powodu obronił postać gracza przed napastnikiem.

Następnie: Rainbow Six Siege może stać się grą Free to Play. Jednym z problemów są "smurfy"

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami