Dreams - zapisywanie gry, resetowanie postępów

Gdzie znaleźć funkcję.

Dreams to dość nietypowy projekt, więc i gry powstałe za pomocą kreatora odbiegają od znanych standardów. Nie ma w nich zazwyczaj klasycznego menu z opcją zapisu postępów.

Na szczęście zapisywanie gier w Dreams to proces w pełni automatyczny. Użytkownik nie musi wykonywać żadnej akcji, aby zachować postęp.

Kiedy wejdziesz na kartę gry, którą już kiedyś uruchomiłeś, zamiast opcji Graj pojawi się Kontynuuj (1). Skorzystaj z tego przycisku, by rozpocząć od miejsca, w którym zakończyłeś rozgrywkę.

__wiat_Marze___2

Na karcie głównej masz też możliwość usunięcia zapisów. W tym celu skorzystaj z czerwonego przycisku Resetuj postępy (2). W takim przypadku rozpoczniesz przygodę od nowa.

Musisz też wiedzieć, że gry w Dreams nie obsługują kilku zapisów jednocześnie. Możesz więc albo kontynuować rozgrywkę, albo całkiem zresetować postępy.

Spis treści: Dreams - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Dreams - jak stworzyć grę: porady na początek

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami