Microsoft Flight Simulator z 37 tysiącami lotnisk - nowy materiał ujawnia dbałość o szczegóły

Latanie to tylko część zabawy.

Deweloperzy z Asobo Studio opublikowali nowy materiał o Microsoft Flight Simulator. W filmie poinformowano między innymi, że do gry trafi w sumie 37 tysięcy realistycznie odwzorowanych lotnisk.

Mowa tu nie tylko o tych największych i najbardziej rozbudowanych, ale nawet o mniejszych lądowiskach z jednym pasem i skromnym terminalem, jak choćby na wyspie Kadhdhoo na Malediwach.

Materiał prezentuje metody przenoszenia planów lotnisk ze zdjęć satelitarnych na silnik gry, pokazuje kilka przykładowych lokacji, ale pozwala też przyjrzeć się dużej dbałości o szczegóły.

Szczególnie lądowanie na wielkich lotniskach pozwoli zobaczyć wszystkie autentycznie odwzorowane maszyny i pojazdy, których używają pracownicy obsługi naziemnej.

mdamd
Twórcy zadbali o animacje wszystkich elementów związanych z lądowaniem

Microsoft Flight Simulator trafi na PC oraz na Xbox One, a zapewne także na Xbox Series X. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana - gra ma zadebiutować przed końcem roku.

Następnie: Dying Light z nowym trybem Story Mode. Najniższy poziom trudności

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami