Nioh 2 - otwarte testy beta rozpoczną się 28 lutego na PS4

Ostatnia szansa na sprawdzenie gry przed debiutem.

Firma Sony poinformowała, że 28 lutego o godzinie 9:00 czasu polskiego na PS4 rozpocznie się otwarta beta Nioh 2, czyli kontynuacji gry akcji od studia Team Ninja. To ostatnia szansa na darmowe sprawdzenie tytułu przed premierą.

Testy potrwają przez weekend i zakończą się w niedzielę, 1 marca, o godzinie 8:59 czasu polskiego. Warto zaznaczyć, że z produkcją zapozna się każdy zainteresowany, ponieważ do zabawy nie będzie wymagane posiadanie abonamentu PS Plus.

nioh_2_walka
Walka w Nioh 2 jest wymagająca

Uczestnicy bety rozegrają trzy misje z pełnej wersji, stawiając czoła zróżnicowanym przeciwnikom. Gracze sprawdzą też najważniejsze nowości kontynuacji, w tym rozbudowaną personalizację postaci i opcję wezwania demona Yokai, który pomoże w starciach.

Użytkownicy otrzymają możliwość przeniesienia stworzonego na potrzeby testów bohatera do finalnej produkcji. Zabraknie jednak funkcji przetransferowania dokonanych w trakcie rozgrywki postępów.

Zobacz: Nioh 2 - premiera i najważniejsze informacje

Produkcja wzorowana jest na serii Dark Souls i innych grach od studia From Software. Wyróżni się więc wysokim poziomem trudności i systemem walki, w którym liczą się precyzyjne ataki, bloki, uniki i cierpliwość.

Pełna wersja Nioh 2 ukaże się 13 marca na PS4, zaś w listopadzie 2020 roku na PC.

Źródło: Blog PlayStation

Następnie: Kingdom Come: Deliverance za darmo w Epic Games Store

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami