Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wyciekły listopadowe gry PS Plus

Między innymi Nioh 2.

W sieci pojawiły się tytuły, które rzekomo mają w listopadzie dołączyć do oferty PS Plus. Wśród nich Nioh 2.

Tytuły podał użytkownik francuskiego forum Dealabs, posługujący się pseudonimem Billbil-kun. Internauta ten od roku publikuje wyciekli z PS Plus i zwykle jego przewidywania okazywały się trafne. Tym razem do graczy mają trafić trzy tytuły:

  • Nioh 2 (PS4 + PS5)
  • Lego Harry Potter Collection (PS4)
  • Heavenly Bodies (PS4 + PS5)

Pierwsza z gier, Nioh 2, to osadzona w feudalnej Japonii produkcja typu soulslike. Wcielamy się w wojownika, który jest pół-demonem. Zgodnie z ostatnią wolą ojca, udaje się do szoguna Nobunagi, aby wstąpić na służbę u władcy.

Druga produkcja, czyli kolekcja Harry Potter, to zestaw dwóch gier o klockowej wersji przygód Młodego Czarodzieja. Pakiet zawiera tytuły LEGO Harry Potter: Lata 1-4 oraz LEGO Harry Potter: Lata 5-7.

Ostatnia produkcja - Heavenly Bodies - to zabawna, oparta na fizyce gra zręcznościowo-logiczna. Kontrolując naszego astronautę w stanie nieważkości musimy wykonywać coraz bardziej skomplikowane wyzwania.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze