Path of Exile - karty Divination Cards

Gdzie zbierać i znaleźć, nagrody, wymiana.

Divination Cards to specjalne karty, które zbieramy w Path of Exile. W grze dostępnych jest łącznie aż 297 tego typu kart, a każda z nich wypada w ściśle określonym miejscu. Każdą z nich wymienić można na konkretne nagrody - jak, na przykład, zbroję z 6 połączonymi gniazdami na kamienie umiejętności.

Divination Cards posiadają swoją własną nazwę. By otrzymać nagrodę za ich wymianę, trzeba uzbierać konkretną ilość - tę sprawdzić można w opisie samej karty (1) . Tam też często znajduje się informacja, co otrzymamy za wymianę kart (2) - pozwala to decydować, czy zajmować cenne miejsce w skrzyni na karty, których nagrody kompletnie się nam nie przydadzą.

092

Gdy już uda się uzbierać odpowiednią ilość kart (liczba przy kupce z kartami zmieni kolor na niebieski), trzeba będzie udać się do postaci niezależnej Navali (3) i wybrać opcję dialogową Trade Divination Cards (4) .

093

W nowo otwarte okno (5) należy teraz wrzucić uzbieraną kupkę kart (6) i kliknąć na przycisk Trade (7) . Po krótkiej chwili w miejscu kart pojawi się przedmiot, za który miały być wymienione karty. Sama operacja nic nie kosztuje, jest więc dobrym sposobem na pozyskanie rzadkich przedmiotów.

094

Następnie: Path of Exile - The Lord's Labyrinth, jak odblokować i przejść

Spis treści: Path of Exile - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Path of Exile - próby Trials of Ascendancy

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami