Miniaturowy świat Red Dead Redemption 2 - makieta Dzikiego Zachodu w materiale fanów

Valentine i inne miasta w nietypowej odsłonie.

Fani Red Dead Redemption 2 opublikowali materiał, w którym przedstawili zminiaturyzowaną wersję świata gry.

Wideo przygotowane przez użytkowników, którzy w serwisie YouTube prowadzą kanał Red Dead Online Guides, prezentuje zmniejszone Valentine, Blackwater i inne miasteczka oraz przylegle tereny. Dziki Zachód z produkcji Rockstara wygląda niczym makieta.

Warto zaznaczyć, że twórcy nagrania zminiaturyzowali nie tylko budynki, wozy, statki i wozy, ale również poszczególnych ludzi i zwierzęta. Całość zaś budzi skojarzenia z westernową odsłoną cyklu SimCity lub Cities: Skylines.

Autorzy materiału tłumaczą, że efekt udało się osiągnąć z pomocą modyfikacji, umożliwiającej manipulowanie położeniem kamery. Ponadto podniesiono nasycenie kolorów, a na koniec przyspieszono tempo działania gotowego filmu.

rdr2_mini
Mini Dziki Zachód

Red Dead Redemption 2 to kolejna odsłona cyklu od Rockstar Games. Gracze wcielają się w Arthura Morgana, członka gangu Dutcha, do którego należy też John Marston - główny bohater pierwszej części serii.

Następnie: Dziś start 2. sezonu Call of Duty: Modern Warfare - powrót Ghosta, nowe mapy i inne

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami