Battlefield 5 wkrótce otrzyma opcję personalizacji czołgu - funkcję zapowiedzianą w 2018 roku

Wreszcie.

Przedstawiciele studia DICE poinformowali, że w Battlefield 5 pojawi się funkcja personalizacji czołgu. Opcja trafi do strzelanki w ramach aktualizacji oznaczonej numerem 6.2.

Mechanika jest jedną z najbardziej oczekiwanych przez graczy. Pierwsze informacje o możliwości dostosowania pojazdu pancernego do własnych preferencji pojawiły się jeszcze przed premierą podstawowej gry - miała zawitać do produkcji w pierwszym rzucie dodatkowych treści.

Odpowiedzialny w DICE za kontakt z fanami internauta Freeman ogłosił na Twitterze, że twórcy wreszcie spełnią obietnicę. Deweloperzy wprowadzą opcję personalizacji czołgu w aktualizacji, która zostanie opublikowana po rozpoczęciu Rozdziału 6.

Do swojego wpisu pracownik szwedzkiego studia dołączył krótkie nagranie, przedstawiające z bliska maszynę, która najprawdopodobniej poddawana jest modyfikacji. Podziękował również graczom za cierpliwość.

Najważniejszą nowością wspomnianego Rozdziału 6 będzie Wyspa Salomona - mapa w środku dżungli. W planach są także kolejne bronie - LKM Type 11 dla klasy wsparcia i karabin M2 dla szturmowca. Do gry trafią też M1A1 Bazooka oraz mina Shitotsubakura.

Kolejny etap zmagań w Battlefield 5 rozpocznie się 6 lutego. Wówczas twórcy dodadzą nie tylko następną planszę i oręż, ale również szereg nagród kosmetycznych, odblokowywanych wraz z postępami w wyzwaniach.

Źródło: GameSpot

Następnie: Gry na PS5 i Xbox Series X was oszołomią - przekonuje EA

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Crysis 4 oficjalnie zapowiedziany

Aktualizacja: Crytek potwierdza. Jest też teaser.

Doniesienia o CoD Warzone 2 niepokoją fanów

Martwią się utratą postępów w pierwszej części gry.

Valve po cichu zmieniło interfejs Half-Life 2 - przed premierą Steam Deck

Większe ikony i przystosowanie do obsługi padem.

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami