Vice City z moda do GTA 5 kontra oryginał - porównanie graficzne

Słynne miasto w odświeżonej wersji.

Niedawno ukazała się modyfikacja, która do Grand Theft Auto 5 dodaje tytułowe miasto z GTA: Vice City. Dostępny w serwisie YouTube kanał Candyland opublikował materiał, porównujący odświeżoną metropolię z oryginałem.

Autorzy nagrania zestawili ze sobą dwie wersje różnych rejonów wspomnianego obszaru. Na początku przedstawiono przejażdżkę samochodem po wybranych miejscach, a później konkretne lokacje.

Z filmu wynika, że twórcy moda wiernie odtworzyli Vice City - charakterystyczne budynki oraz obiekty wyglądają niemalże tak samo, jak w pierwowzorze. Odświeżyli jednocześnie oprawę graficzną, dzięki czemu miasto prezentuje się ładniej.

Modyfikacja nie pozwala rozegrać kampanii fabularnej z gry wydanej w 2002 roku, ale można eksplorować metropolię jako Tommy Vercetii (choć w materiale od Candyland użyto postaci Franklina). Ponadto dodano kilka misji przygotowanych na potrzeby projektu.

vice_city_mod
Nowe szaty Vice City

Każdy może pobrać mod za pośrednictwem serwisu GTA 5 Mods. Do działania wymagane jest jednak posiadanie kilku innych narzędzi: Heapadjustera, Packfile Limit Adjuster oraz ScripthookV. Prace nad odświeżonym Vice City rozpoczęły się pięć lat temu.

Następnie: God of War 2 w produkcji? W Sony Santa Monica trwają sesje motion capture

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami