Vice City z moda do GTA 5 kontra oryginał - porównanie graficzne

Słynne miasto w odświeżonej wersji.

Niedawno ukazała się modyfikacja, która do Grand Theft Auto 5 dodaje tytułowe miasto z GTA: Vice City. Dostępny w serwisie YouTube kanał Candyland opublikował materiał, porównujący odświeżoną metropolię z oryginałem.

Autorzy nagrania zestawili ze sobą dwie wersje różnych rejonów wspomnianego obszaru. Na początku przedstawiono przejażdżkę samochodem po wybranych miejscach, a później konkretne lokacje.

Z filmu wynika, że twórcy moda wiernie odtworzyli Vice City - charakterystyczne budynki oraz obiekty wyglądają niemalże tak samo, jak w pierwowzorze. Odświeżyli jednocześnie oprawę graficzną, dzięki czemu miasto prezentuje się ładniej.

Modyfikacja nie pozwala rozegrać kampanii fabularnej z gry wydanej w 2002 roku, ale można eksplorować metropolię jako Tommy Vercetii (choć w materiale od Candyland użyto postaci Franklina). Ponadto dodano kilka misji przygotowanych na potrzeby projektu.

vice_city_mod
Nowe szaty Vice City

Każdy może pobrać mod za pośrednictwem serwisu GTA 5 Mods. Do działania wymagane jest jednak posiadanie kilku innych narzędzi: Heapadjustera, Packfile Limit Adjuster oraz ScripthookV. Prace nad odświeżonym Vice City rozpoczęły się pięć lat temu.

Następnie: God of War 2 w produkcji? W Sony Santa Monica trwają sesje motion capture

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami