Darksiders Genesis - Astarte (boss)

Główny przeciwnik w rozdziale 10 - Eden Główny.

W rozdziale 10 o nazwie Eden Główny, czeka nas tylko przeprawa z głównym bossem. Jest nim szalony anioł Astarte. Aby do niego dotrzeć należy wyruszyć na północ, a następnie przeskoczyć przez przepaść.

b049

Pojedynek jest podzielony na kilka faz. W pierwszej bohater wskoczy na konia. Kiedy to nastąpi zacznij wraz z aniołem wykonywać okrążenia i ostrzeliwać bossa (1). Nie wchodź przez zostawiany przez niego ognisty ślad na ziemi.

b050

Po zabraniu pewnej ilości zdrowia bohater zejdzie z konia i będzie musiał stawić czoła wytrzymałemu wrogowi - nefilimowi (2). Rywal jest dość powolny, dlatego trzymaj go na dystans i stale ostrzeliwuj. Uważaj też na rzucane przez niego topory i nie wchodź na znajdujący się na arenie ogień (3).

b051

W trakcie walki pieszej nie zbliżaj się też do centrum areny, ponieważ Astare będzie wykonywał szarże (4), które mogą ranić bohatera. Ataki te ranią też rywali, więc możesz ewentualnie spróbować ustawić ich tak, żeby anioł atakował nefilimów.

b052

Po tych fragmencie walki wróć na konia i kontynuuj ostrzeliwanie anioła, który będzie zataczał coraz ciaśniejsze kręgi. Uważaj przy tym na coraz większą ilość mniejszych wrogów, a zwłaszcza żółtych, którzy są wybuchowi (5). Jeśli zbliżysz się do takiego w trakcie eksplozji, to postać spadnie z konia i trzeba będzie odczekać nieco czasu na możliwość ponownego przywołania konia.

b053

Po zabraniu Astare odpowiedniej ilości zdrowia powtórzy się walka z nefilimami. Najpierw będziesz musiał pokonać dwóch, a po następnym fragmencie walki konno, trzech rywali. Dobrze spiszą się tu ataki obszarowe (6), rażące kilka celów naraz.

b054

Po pozbyciu anioła paska zdrowia podejdź do niego i wykonaj cios kończący walkę (7). W ten sposób wygrasz starcie i zaliczysz etap.

Następnie: Darksiders Genesis - Nefilim mściciel (boss)

Spis treści: Darksiders Genesis - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Darksiders Genesis - Belial (boss)

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami