Gameplay z dema Final Fantasy 7 Remake już na YouTube - przed debiutem na PS4

Odkryto też część danych z pełnej wersji.

Kilka dni temu serwis Gamestat, zbierający dane na temat każdej aplikacji z PlayStation Network, ujawnił wprowadzenie do bazy danych dema Final Fantasy 7 na PS4. Obecnie gameplay z próbnej wersji jest już dostępny na YouTube.

Gracze pobrali wersję demonstracyjną (która nie została jeszcze nawet zapowiedziana przez Square Enix) przed oficjalną premierą w PS Store prawdopodobnie przy użyciu specjalnie przerobionych modeli konsoli.

ewewewaeff7

Pobrane pliki pozwoliły tak zwanym dataminerom - zajmującym się analizowaniem plików źródłowych gier - odkryć wiele różnych informacji dotyczących zawartości gry. Chodzi między innymi o różne bronie czy zdolności, a nawet nieujawnione do tej pory postacie.

Zapis przejścia dema prezentuje już fragmenty zawarte wcześniej w oficjalnych materiałach od Square Enix, ale wzbogacony jest o intro i dodatkowe sceny na samym początku.

Warto też zwrócić uwagę, że demo jest prawdopodobnie oparte na nieco starszej wersji gry, więc wydanie premierowe może się w pewnych aspektach różnić. Premiera remake'u Final Fantasy 7 już 3 marca.

Następnie: "Toss A Coin To Your Witcher" w Beat Saber na PC

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami