Szefostwo Xbox zostawia na zebraniach wolne krzesło, które reprezentuje społeczność

To wyraz przywiązania do fanów marki - twierdzi Phil Spencer.

Przewodniczący działu Xbox w Microsofcie podczas zebrań zostawiają przy stole jedno wolne krzesło, które reprezentuje społeczność miłośników marki - twierdzi Phil Spencer.

W wywiadzie dla Game Informer szef Xbox przyznaje, że rozwiązanie może się wydawać nieco banalne, ale przypomina podobno zespołowi, dla kogo tak naprawdę pracują i czyje zdanie liczy się najbardziej.

gp
Game Pass to - obok wstecznej kompatybilności i Play Anywhere - również ceniona inicjatywa koncernu

- Gracze nie kupują i nie robią czegoś, bo im każemy. Podejmują decyzje w oparciu o to, czego potrzebują, a to czasami nie jest dla nas najlepszą decyzją biznesową - tłumaczy Spencer.

Ciekawostka o krześle pojawiła się w trakcie rozmowy o wstecznej kompatybilności i usłudze Play Anywhere, które według szefa Xbox są właśnie odpowiedzią na potrzeby graczy.

Amerykański koncern zapowiedział już, że Xbox Series X zapewni dostęp do łącznie aż czterech generacji gier - jednej nowej i trzech dzięki wstecznej kompatybilności - od momentu premiery konsoli. Sprzęt trafi na rynek w okresie świątecznym 2020 roku.

Źródło: Game Informer

Następnie: Wiedźmin 3 z ogromnym wzrostem liczby graczy po premierze serialu Netflixa

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami