Remake Resident Evil 3 - premiera 3 kwietnia

Gra ukaże się z sieciowym trybem Resistance.

Remake Resident Evil 3 ukaże się 3 kwietnia 2020 roku na PC, PS4 i Xbox One. Okazuje się też, że Capcom połączy grę z zapowiedzianym jakiś czas temu projektem Resistance, który pozwala na kooperacyjne zmagania z zombie.

Zwiastun rozpoczyna się od scen na posterunku z Resident Evil 2, z którego wydostaje się główna bohaterka - Jill Valentine. Prawdopodobnie ucieka przed Nemesis, czyli mutantem, który prześladuje ją przez całą grę.

W specjalnym materiale od deweloperów zawarto też krótki fragment rozgrywki - rozpoczyna się w drugiej minucie poniższego materiału.

Wpis na blogu PlayStation wyraźnie sugeruje, że jedną z ulubionych broni Nemesisa ponownie będzie wyrzutnia rakiet. Szczegóły na temat zmian i nowości nie są jednak znane.

Wiadomo więc, że będziemy eksplorować miasto Raccoon City, w którym rozgrywała się akcja oryginału. Zamówienie przedpremierowe gwarantuje między innymi dostęp do klasycznego wyglądu Jill.

49198413313_25858146eb_k

W trybie sieciowym czterech graczy zmierzy się z piątym, który wcieli się w bossa danej lokacji - będzie w stanie przyzywać przeciwników w różnych miejscach mapy i aktywować pułapki, by przytłoczyć bohaterów.

Źródło: Blog PlayStation

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Age of Empire 4 - Poradnik, Solucja

Jak grać, rozwijać bazę, wygrywać potyczki i przejść wszystkie misje.

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami