Mod do Red Dead Redemption 2 pozwoli zostać stróżem prawa

Dzieło twórców podobnej modyfikacji do GTA 5.

Red Dead Redemption 2 doczeka się modyfikacji, dzięki której bohater będzie mógł zostać szeryfem. Beta ma zostać udostępniona „tak szybko, jak to tylko możliwe”.

Za projekt odpowiada grupa twórców LCPDFR i LSPDFR - czyli modów, które działały na podobnej zasadzie w GTA 4 i GTA 5, pozwalając wcielać się w policjantów.

oPhXYEp

Oczywiście opisywana modyfikacja to coś więcej niż tylko odznaka na piersi Arthura Morgana. Zajmiemy się faktycznym rozwiązywaniem śledztw i szukaniem sprawców przestępstw i wykroczeń.

W działaniach pomoże rozbudowany system interakcji z postaciami - bohater będzie mógł przesłuchiwać świadków, konfrontować z faktami i dowodami czy rozkazywać, by zatrzymali się „w imieniu prawa”.

YbIWvaM

Modyfikacja RDRFR będzie dostępna wyłącznie na PC. Twórcy zachęcają użytkowników do rozważenia wsparcia ich w serwisie Patreon. Wszystkie mody są oczywiście oferowane za darmo.

Źródło: ModRDR

Następnie: Witchfire - walka, boss i interfejs w gameplayu z nowej gry Adriana Chmielarza

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami