Resident Evil 3 Remake potwierdzone - oficjalne okładki trafiły do sieci

Koniec plotek.

Oficjalne okładki Resident Evil 3 Remake pojawiły się w PlayStation Network. Grafiki potwierdzają, że gra istnieje - oficjalnej zapowiedzi Capcomu możemy się spodziewać już niebawem.

Okładki - o których autentyczności poświadczają źródła naszych kolegów z brytyjskiej redakcji - przedstawiają wersję przeznaczoną na rynek międzynarodowy oraz japoński.

re1
re2
re3

Widzimy zmodernizowany wygląd Jill Valentine, a także Carlosa Oliveirę, jednego z członków militarnej organizacji Umbrella Biohazard Countermeasure Service. Nie zabrakło też Nemesis, czyli potężnego mutanta, który jest głównym przeciwnikiem w grze.

Według nieoficjalnych informacji, gra zadebiutuje w 2020 roku. Zapowiedzi możemy się spodziewać na tegorocznej gali The Game Awards, która odbędzie się 13 grudnia.

Akcję Resident Evil 3 osadzono równolegle do wydarzeń z drugiej części. Gracze wcielają się we wspomnianą Jill Valentine - byłą członkinię jednostki specjalnej S.T.A.R.S. Bohaterka stara się uciec z Raccoon City, co utrudniają mutanty.

Następnie: Gracze Death Stranding używają pojazdów, by dokuczać innym użytkownikom

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami