Terminator: Resistance - Konsekwencje

Schron i ucieczka.

Po misji Walka z czasem znów wracasz do schronu, tym razem jednak opustoszałego. Podążaj korytarzami prosto do biura Baron, a zastaniesz ją ranną. Porozmawiaj z nią. Następnie musisz zacząć się wycofywać - przygotuj się na walkę z terminatorami. Wyposaż broń z fioletową plazmą.

Pierwszy wróg, za pomieszczeniem z turbinami zaraz za Baron, to T800, więc nie stanowi żadnego problemu. Idź prosto, a gdy przejdziesz w prawo do sali ze skrzyniami, zaatakuj terminatora z miotaczem ognia. Celuj w zbiornik na jego plecach (1).

konsek1

Później musisz po prostu dotrzeć do wyjścia. Po drodze czasem spotkasz tylko terminatora. Tak naprawdę tylko jeden jest groźny - zwróć uwagę, gdy zbliżysz się do miejsca na obrazku poniżej. Wyjdzie on zza ściany (2).

konsek2

Ten wróg ma potężny karabin, który zabija jednym strzałem. Najlepiej więc na start rzucić w niego 2-3 granaty, a potem wykończyć serią w głowę.

Następnie ruszaj dalej w stronę ikony misji, która zaprowadzi cię szybem wentylacyjnym do wyjścia ze schronu. Na powierzchni podążaj dalej, do bramy, a w końcu misja zakończy się i obejrzysz scenkę.

Następnie: Terminator: Resistance - W nieznane

Spis treści: Terminator: Resistance - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Terminator: Resistance - Walka z czasem

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami