Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Terminator: Resistance - Sprawy rodzinne

Dom Erin.

To zadanie wykonasz w trakcie misji Znajdź Macka. Dom Erin znajdziesz po drodze do doktora, więc nie trzeba szczególnie zbaczać z trasy.

Gdy w głównej misji podniesiesz pająka i zaczniesz iść w stronę celu głównego, miniesz dom za murem. To właśnie budynek misji pobocznej. Wejdź przez rozbite okna (1).

W środku czekają dwaj terminatorzy, więc nie jest to duże wyzwanie. Pamiętaj, by wycofywać się i chować za ścianami, by unikać strzałów.

W domu znajdź schody i wejdź na piętro. W zniszczonym, dużym pokoju na biurku znajdziesz list (2). Weź go i przeczytaj. Musisz udać się do innego miejsca.

Opuść dom Erin i udaj się w kierunku drugiego celu. Jest blisko, nieopodal posterunku Skynetu - jeśli chcesz, możesz ten posterunek zupełnie zignorować. W samym lokalu związanym z misją poboczną nie ma żadnych wrogów.

Na parterze otwórz pierwsze drzwi (3). W pomieszczeniu, po lewej stronie będzie ciało męża Erin. Przeszukaj je, by zakończyć misję.

Zadanie zostanie podsumowane następnym razem, gdy spotkasz Erin. Korzystają z okazji możesz tu wejść na piętro i przedostać się na dach posterunku, by hakować wieżyczki, jeśli chcesz.

Następnie: Terminator: Resistance - Pani Zemsta

Spis treści: Terminator: Resistance - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Terminator: Resistance - Radio dla Ryana

O autorze
Komentarze