Gigantyczny Arthur w Red Dead Redemption 2, dzięki modyfikacji

Można też zminiaturyzować bohatera.

Nowa wersja modyfikacji Lenny's Simple Trainer do Red Dead Redemption 2 pozwala niemal dowolnie zmienić rozmiar głównego bohatera.

Projekt powstał, by umożliwić graczom łatwiejsze przełączanie między różnymi modelami postaci. Aktualizacja o numerze 0.7 wprowadziła dodatkową funkcję: powiększenia lub pomniejszenia podopiecznego.

rdr2_mod_wielkosc_duza
Inwazja olbrzymów

Wystarczy wybrać opcję „player”, a następnie „model scale”. Mod pozwala użytkownikowi powiększyć Arthura Morgana o maksymalnie 20 razy lub zmniejszyć bohatera do 10 procent oryginalnego rozmiaru.

Warto zaznaczyć, że zmiana dotyka tylko prowadzonej postaci. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy przed dokonaniem modyfikacji podopieczny siedzi na koniu - wówczas rośnie lub ulega miniaturyzacji także wierzchowiec.

rdr2_mod_miniaturka
Prawie jak w Toy Story

Lenny's Simple Trainer umożliwia przełączenie się na różne modele postaci, co oznacza, że powiększyć albo zmniejszyć możemy nie tylko Arthura, ale również zwierzęta. Dzięki temu możemy pospacerować na przykład jako gigantyczny krab.

Nadmienić jednak należy, że kamera nie jest dostosowana do ogromnych bohaterów - podopieczny nie mieści się na ekranie, co utrudnia rozgrywkę. Niewykluczone jednak, że fani wkrótce rozwiążą ten problem.

rdr2_krab_mod
Niczym atak mutantów

Zobacz: Red Dead Redemption 2 - Poradnik, Solucja

Lenny's Simple Trainer pobrać można za pośrednictwem serwisu Mod RDR. Uwaga - w trakcie korzystania z modyfikacji, zabawa w trybie wieloosobowym Red Dead Online grozi blokadą konta.

Źródło: Mod RDR

Następnie: Half-Life: Alyx to "pełny" powrót do serii - zapewnia Valve. Firma chce rozwijać cykl

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami