Nvidia poprawia wydajność Red Dead Redemption 2 na kartach GeForce

W aktualizacji sterowników.

Nvidia opublikowała aktualizację sterowników kart graficznych z serii GeForce. Firma przekonuje, że poprawiła wydajność Red Dead Redemption 2 na swoich podzespołach.

Niektórzy narzekają, że na komputerach wyposażonych w GPU od wspomnianego producenta gra studia Rockstar Games nie działa zbyt dobrze. Problemem są częste spowolnienia, do których dochodzi podczas rozgrywki.

rdr2_pc_nvidia_wydajnosc
W Red Dead Redemption 2 dostępne są różne bronie

Nowa wersja sterowników oznaczona numerem 441.34 rozwiązuje podobno problem ze znacznym spadkiem liczby klatek na sekundę w Red Dead Redemption 2 na kartach GeForce oraz procesorach z czterema lub sześcioma rdzeniami.

Kłopot nie został jednak ponoć całkowicie wyeliminowany. Serwis PC Gamer twierdzi, że nawet po zainstalowaniu aktualizacji, na komputerze z Core i7-8700K i GeForce RTX 2080 Ti dochodzi do spadków płynności.

Zobacz: Red Dead Redemption 2 - Poradnik, Solucja

Co ciekawe, same sterowniki naprawiają też błąd związany z Shadow of the Tomb Raider - usterka sprawiała, że produkcja mogła wyłączać się podczas zabawy w trybie dedykowanym bibliotekom DirectX 12.

Nową aktualizację pobrać można za pośrednictwem oficjalnej witryny internetowej firmy Nvidia. Do ściągnięcia jest plik o rozmiarze około 571 MB.

Źródło: Nvidia, PC Gamer

Następnie: Google Stadia pobiera ponad 7 GB danych w ciągu godziny gry w 1080p i 60 FPS

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami