Barcelona, Wenecja i inne miasta z lotu ptaka w Microsoft Flight Simulator - gameplay w 4K i 60 FPS

Wirtualne wersje znanych metropolii.

Serwis IGN opublikował materiał prezentujący nowe fragmenty rozgrywki z symulatora lotniczego Microsoft Flight Simulator. Zarejestrowane w 4K i 60 FPS nagranie przedstawia podróż w przestworzach nad kilkoma miastami.

Dziennikarze portalu udali się na wirtualny lot nad dziewięcioma znanymi metropoliami. W filmie ukazano z góry między innymi hiszpańską Barcelonę, belgijską Brukselę, włoską Wenecję oraz duńską Kopenhagę.

Uwagę zwraca fakt, że poszczególne miasta są rozległe i wiernie odwzorowane. Co jednak ciekawe, twórcy zadbali nie tylko o autentyczne budynki i układ ulic - w dole zauważyć można przemieszczające się samochody.

Warto zaznaczyć, że Microsoft Flight Simulator zaoferuje wirtualną wersję całego świata, stworzoną w oparciu o dane satelitarne pochodzące z map wyszukiwarki Bing. Teoretycznie gracze będą więc mogli polecieć nad własny dom.

Jednocześnie koncern z Redmond opublikował nowy trailer produkcji. Zwiastun prezentuje jednak wycieczki samolotem nie tylko nad największymi miastami, ale również morzami, wyspami i terenami górzystymi.

Microsoft Flight Simulator zadebiutuje w 2020 roku na PC i Xbox One.

Następnie: Baśniowe Everwild to kolejna duża gra od twórców Sea of Thieves

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami