Barcelona, Wenecja i inne miasta z lotu ptaka w Microsoft Flight Simulator - gameplay w 4K i 60 FPS

Wirtualne wersje znanych metropolii.

Serwis IGN opublikował materiał prezentujący nowe fragmenty rozgrywki z symulatora lotniczego Microsoft Flight Simulator. Zarejestrowane w 4K i 60 FPS nagranie przedstawia podróż w przestworzach nad kilkoma miastami.

Dziennikarze portalu udali się na wirtualny lot nad dziewięcioma znanymi metropoliami. W filmie ukazano z góry między innymi hiszpańską Barcelonę, belgijską Brukselę, włoską Wenecję oraz duńską Kopenhagę.

Uwagę zwraca fakt, że poszczególne miasta są rozległe i wiernie odwzorowane. Co jednak ciekawe, twórcy zadbali nie tylko o autentyczne budynki i układ ulic - w dole zauważyć można przemieszczające się samochody.

Warto zaznaczyć, że Microsoft Flight Simulator zaoferuje wirtualną wersję całego świata, stworzoną w oparciu o dane satelitarne pochodzące z map wyszukiwarki Bing. Teoretycznie gracze będą więc mogli polecieć nad własny dom.

Jednocześnie koncern z Redmond opublikował nowy trailer produkcji. Zwiastun prezentuje jednak wycieczki samolotem nie tylko nad największymi miastami, ale również morzami, wyspami i terenami górzystymi.

Microsoft Flight Simulator zadebiutuje w 2020 roku na PC i Xbox One.

Następnie: Baśniowe Everwild to kolejna duża gra od twórców Sea of Thieves

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

PS Plus: listopad 2021 - pełna oferta

Knockout City, Kingdom of Amalur: Re-Reckoning i inne.

Nowe gry w Amazon Prime za darmo - zobacz listę wszystkich gier

Rise of the Tomb Raider, Dragon Age: Inkwizycja i nie tylko.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami