Diablo 4 z dodatkami i kosmetycznymi mikropłatnościami

Można było się tego spodziewać.

Diablo 4 doczeka się dodatków na wzór Reaper of Souls do Diablo 3 - zapowiedział projektant Joe Shely podczas rozmowy ze streamerem Quin69 podczas Blizzconu.

Deweloper zdradził też, że możemy spodziewać się płatnych elementów kosmetycznych. Chodzi zapewne o modyfikację wyglądu postaci czy kupno innych wierzchowców.

Combat_Scosglen_Multiplayer_World_Boss_png_jpgcopy.0

Diablo 4 pozostaje wierne korzeniom cyklu, ale wprowadza też istotne zmiany - przede wszystkim duży świat, współdzielony z innymi graczami, których spotkamy głównie w miasteczkach i ich okolicach.

Pojawią się też strefy do starć PvP i grupowe walki z bossami dla wielu graczy, na wzór potyczek z World Bossami z World of Warcraft. Poza tym, gra zaoferuje bardziej mroczną i ponurą atmosferę niż poprzednia część.

Blizzard zaznaczył, że na premierę gry poczekamy jeszcze długo. Możliwe, że produkcja zadebiutuje dopiero po 2020 roku. Diablo 4 zapowiedziano na PC, PS4 i Xbox One, choć można się domyślać, że trafi także na debiutujące za rok konsole nowej generacji.

Źródło: Gamingbolt

Następnie: Call of Duty: Modern Warfare od dzisiaj z nowym trybem rozgrywki i mapami

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami