Morski FTL - pełna wersja Abandon Ship debiutuje na Steamie

Świat inspirowany mitologią Cthulhu.

Abandon Ship opuszcza dziś dział Early Access na Steamie - po ponad roku od debiutu we Wczesnym Dostępie. To produkcja czerpiąca inspiracje między innymi z kultowego FTL: Faster Than Light.

Podstawą rozgrywki jest eksploracja tajemniczego świata, reagowanie i podejmowanie wyborów podczas różnych zdarzeń losowych oraz oczywiście walka - najczęściej w formie strategicznych potyczek między dwoma okrętami.

Akcja osadzona jest w fikcyjnym świecie inspirowanym mitologią Cthulhu. Przemierzamy kolejne morskie regiony, by uciec przed powoli, ale nieustannie zbliżającej się pogoni kultystów.

Podczas potyczek zarządzamy załogą, przypisując każdą jednostkę do różnych elementów statku i rodzajów broni. Odpowiednie obsadzanie stanowisk to klucz do sukcesu.

ss_765afb1fe853c99eb0887d609eb3fd705c5c0bde.1920x1080
Nie zabraknie krakenów

Aktualizacja 1.0 poskutkowała większą liczbą pozytywnych recenzji. Użytkownicy na Steamie wyrażają zadowolenie z dodanej przez twórców zawartości w stosunku do wersji przedpremierowej.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami