Strategia Surviving Mars za darmo w Epic Games Store

Za tydzień Observer i Alan Wake's American Nightmare.

Epic Games Store udostępniło za darmo Surviving Mars - strategię ekonomiczną o kolonizacji tytułowej Czerwonej Planety.

Aby zdobyć bezpłatny egzemplarz produkcji, należy wejść na stronę promocji, a następnie przypisać grę do konta. Należy się jednak pospieszyć, ponieważ promocja zakończy się za tydzień, 17 października, o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Surviving Mars to projekt od twórców serii Tropico ze studia Haemimont Games. Gracz staje przed zadaniem wybudowania kolonii na Czerwonej Planecie i zarządzania placówką. Trzeba między innymi zadbać o wydobywanie niezbędnych do przetrwania surowców.

To nie wszystko, ponieważ ważnym czynnikiem jest rozwijanie nauki. Niezbędne jest również troszczenie się o podstawowe potrzeby kolonizatorów, w tym dostęp do tlenu, a także wody oraz pożywienia.

alan_wake_americans_nightmare
Za tydzień pobierzemy między innymi Alan Wake's American Nightmare

Jednocześnie poinformowano, że 17 października Epic Games Store udostępni za darmo dwie kolejne produkcje: utrzymany w realiach cyberpunkowych Observer od polskiego Bloober Team i Alan Wake's American Nightmare od Remedy Entertainment.

Źródło: Epic Games Store

Następnie: Enchanted Portals plagiatem Cuphead? Gracze krytykują niezależny projekt

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami