Strategia Surviving Mars za darmo w Epic Games Store

Za tydzień Observer i Alan Wake's American Nightmare.

Epic Games Store udostępniło za darmo Surviving Mars - strategię ekonomiczną o kolonizacji tytułowej Czerwonej Planety.

Aby zdobyć bezpłatny egzemplarz produkcji, należy wejść na stronę promocji, a następnie przypisać grę do konta. Należy się jednak pospieszyć, ponieważ promocja zakończy się za tydzień, 17 października, o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Surviving Mars to projekt od twórców serii Tropico ze studia Haemimont Games. Gracz staje przed zadaniem wybudowania kolonii na Czerwonej Planecie i zarządzania placówką. Trzeba między innymi zadbać o wydobywanie niezbędnych do przetrwania surowców.

To nie wszystko, ponieważ ważnym czynnikiem jest rozwijanie nauki. Niezbędne jest również troszczenie się o podstawowe potrzeby kolonizatorów, w tym dostęp do tlenu, a także wody oraz pożywienia.

alan_wake_americans_nightmare
Za tydzień pobierzemy między innymi Alan Wake's American Nightmare

Jednocześnie poinformowano, że 17 października Epic Games Store udostępni za darmo dwie kolejne produkcje: utrzymany w realiach cyberpunkowych Observer od polskiego Bloober Team i Alan Wake's American Nightmare od Remedy Entertainment.

Źródło: Epic Games Store

Następnie: Enchanted Portals plagiatem Cuphead? Gracze krytykują niezależny projekt

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami