Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowe gry za darmo w Amazon Prime - ujawniono listę tytułów na marzec

Madden NFL 22 i nie tylko.

Amazon zaprezentował gry, które od 1 marca bez dodatkowych opłat odbiorą abonenci Prime Gaming.

Subskrybenci dostaną w sumie siedem produkcji. Wśród tytułów jest Madden NFL 22, czyli kolejna odsłona sportowego cyklu o futbolu amerykańskim, a także strategia ekonomiczna Surviving Mars z akcją na Czerwonej Planecie.

Amazon Prime Gaming - lista gier na marzec:

  • Madden NFL 22
  • Surviving Mars
  • Crypto Againts All Odds
  • Look Inside
  • Pesterquest
  • SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech

Wszystkie odebrane gry użytkownik zachowuje na zawsze - w większości przypadków otrzymujemy bowiem kod aktywacyjny na Steam, Epic Games Store, GOG, Origin lub Uplay.

Nie zabraknie również bonusów do innych tytułów. Abonenci mogą liczyć na promocje i dodatkowe zasoby waluty między innymi w Red Dead Online i GTA Online, a także przedmioty w Legend of Runeterra.

Prime Gaming to jeden z elementów składowych Amazon Prime - subskrypcji, która oprócz usługi dla graczy oferuje dostęp do serwisu Prime Video z serialami i filmami oraz rozszerzone opcje dostawy w sklepie internetowym Amazon. Cena rocznego abonamentu wynosi 49 zł.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze