Borderlands 3 - Boom Boom Boomtown: Tina, Brick, bomba

Zadanie dodatkowe w regionie Devil's Razor.

Zadanie dodatkowe w Borderlands 3, które można rozpocząć w trakcie pobytu w regionie Devil's Razor, czyli lokacji odblokowywanej w pewnej cześci kampanii fabularnej (po powrocie na planetę Pandora).

z192

W celu rozpoczęcia zlecenia skieruj się do Bricka lub Tiny (strzałka na mapie) i porozmawiaj z daną postacią. Bez względu na to, kogo wybrałeś, kolejnym celem będzie wepchnięcie bomby w rurę.

z193

Aby to uczynić wejdź po schodach na podwyższenie znajdujące się przy niej, po czym skocz na ładunek (1) i skorzystaj z uderzenia o ziemię. Po chwili bomba zleci na dół, jednak okaże się, że nie wybuchnie.

z194

Zejdź wtedy do lokacji położonej niżej i porozmawiaj z Brickiem przy wrotach. Kiedy ten je otworzy rozpraw się ze wszystkimi przeciwnikami (2) w środku.

z195

Następnie skieruj się do wyznaczonego punktu i oczyść cały obszar z przeciwników (3). Kiedy to uczynisz porozmawiaj z Tiną.

Następnie: Borderlands 3 - Sheega's All That: skagi, Enrique IV

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Borderlands 3 - Buff Film Buff: ECHO Drive, projektor, Rohner

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami