MediEvil Remake - porównanie graficzne z oryginałem w nowym materiale

Na przykładzie etapu The Asylum Grounds.

Prowadzony przez Sony program internetowy PlayStation Underground opublikował materiał, w którym porównano ze sobą remake MediEvil z oryginałem.

W filmie zaprezentowano etap The Asylum Grounds, który gracze zwiedzą mniej więcej w połowie gry. Główny bohater musi między innymi rozwiązać cztery zagadki Jacka - wielkiej, kamiennej gadającej głowy sprawującej pieczę nad lokacją.

Autorzy wideo zestawili ze sobą fragmenty rozgrywki z remake'u i oryginału. Z nagrania wynika, że twórcy nowej wersji zachowali podstawowe elementy pierwowzoru, w tym rozmieszczenie poszczególnych przeciwników.

Największe zmiany wprowadzono w oprawie wizualnej. Wszystkie modele postaci, wrogów oraz otoczenia zaprojektowano od podstaw. Deweloperzy ze studia Other Ocean Interactive korzystali przy tym ze współczesnego silnika graficznego.

medievil_oryginal
Oryginał MediEvil z 1998 roku

Tak jak w pierwowzorze, wcielimy się w Daniela Fortesque - rycerza, który poległ w bitwie, a po spędzeniu wielu lat w grobie został wskrzeszony, by stawić czoła armii ciemności, na czele z czarnoksiężnikiem Zarokiem.

MediEvil Remake zadebiutuje 25 października, tylko na PS4.

Następnie: Death Stranding ukaże się z polskim dubbingiem. Specjalna wiadomość od Kojimy

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami