Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

MediEvil Remake - porównanie z oryginałem na nowych screenach

Odświeżona wersja kontra pierwowzór.

Przedstawiciele firmy Sony opublikowali zestaw obrazków porównujących powstający remake humorystycznego MediEvil z wydanym w 1998 roku oryginałem.

Koncern zestawił ze sobą kilka scen uruchomionych w pierwowzorze i odświeżonej wersji. Materiały wskazują, że współczesna wersja zaoferuje znacznie udoskonaloną oprawę graficzną z bardziej szczegółowymi lokacjami.

MediEvil - oryginał kontra remake
MediEvil - oryginał kontra remake

Remake powstaje od podstaw na bazie nowego silnika. Odpowiedzialni za remake deweloperzy ze studia Other Ocean Interactive zachowają jednak oryginalny projekt plansz i ogólną filozofię rozgrywki.

Tak jak w pierwowzorze, wcielimy się w Daniela Fortesque - rycerza, który poległ w bitwie, a po spędzeniu wielu lat w grobie został wskrzeszony, by stawić czoła armii ciemności, na czele z czarnoksiężnikiem Zarokiem.

MediEvil - oryginał kontra remake

Sama produkcja jest przygodową grą akcji z elementami platformowymi. Istotną rolę w rozgrywce odgrywa walka - w starciu z przeciwnikami bohater korzysta między innymi z miecza i zdolności specjalnych.

MediEvil Remake zadebiutuje 25 października, tylko na PS4.

Następnie: Marvel's Avengers i Spider-Man na PS4 to odrębne światy

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

MediEvil

PS4

Related topics
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze