Destiny 2 dogoniło czołówkę Steama. Ponad 200 tys. aktywnych użytkowników jednocześnie

Nie obyło się bez problemów z serwerami.

Destiny 2 zadebiutowało na Steamie. Już pierwszego dnia gra cieszyła się dużą popularnością, trafiając na czwarte miejsce rankingu produkcji z największą liczbą jednocześnie aktywnych użytkowników.

W godzinach wieczornych 1 października w strzelankę Bungie grało ponad 200 tys. osób. Warto przypomnieć, że tego dnia nie tylko zadebiutował dodatek Twierdza Cieni, ale nastąpiło też przejście podstawowej wersji gry na model Free to Play.

Destiny_2_shadowkeep_season_of_the_undying_gamescom_2019
Destiny 2 nie jest już dostępne na platformie Battle.net

Pomimo dobrego wyniku, od gry zajmującej trzecie miejsce Destiny 2 dzieli duża różnica. W PUBG grało jednocześnie 570 tys. osób. Drugie miejsce zajmowało CS:GO z wynikiem 606 tysięcy, a pierwsze miejsce należało do Doty 2 z niemal 608 tys. aktywnych użytkowników.

Duże zainteresowanie Destiny 2 stało się też przyczyną problemów z serwerami - nie tylko na PC, ale i na konsolach. Deweloperzy od wczoraj pracują nad przywróceniem usługi do poprawnego stanu działania.

Dodatek Twierdza Cieni wprowadza nowe misje fabularne i pozwala odwiedzić Księżyc. Premierze DLC towarzyszy aktualizacja, która w znaczny sposób zmienia system statystyk i ekwipunku, by bardziej przypominał rozwiązanie z pierwszego Destiny.

Źródło: PC Gamer

Następnie: Assassin's Creed Odyssey w tym miesiącu z ostatnią aktualizacją - twórcy kończą rozwój gry

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami