The Last of Us 2 zostanie wydane na dwóch płytach - sugeruje sklep internetowy

Rzadki przypadek.

The Last of Us 2, czyli nowa produkcja studia Naughty Dog, ukaże się na dwóch płytach Blu-Ray - sugerują informacje ujawnione przez jeden ze sklepów internetowych.

Wczoraj ruszyły zamówienia przedpremierowe na grę. Tytuł pojawił się między innymi w ofercie Best Buy i z karty katalogowej pozycji w edycji specjalnej wynika, że nabywcy znajdą w pudełku nie jeden, a dwa nośniki.

plyty
Fragment opisu edycji specjalnej w Best Buy

Na razie nie jest jasne, czy wspomniana informacja nie jest tylko błędem popełnionym przez osoby prowadzące sklep internetowy, ponieważ wzmianki o kilku płytach brakuje w opisach pozostałych wydań powstającej produkcji.

Jeżeli jednak rzeczywiście The Last of Us 2 ukazałoby się na dwóch nośnikach Blu-Ray, oznaczałoby to, że rozmiar gry jest wyższy niż 50 GB. Sony najprawdopodobniej chciało uniknąć sytuacji, w której gracze musieliby pobierać dodatkowe dane z internetu.

Zobacz: The Last of Us 2 - premiera i najważniejsze informacje

Wydawanie tytułów na konsolach obecnej generacji na kilku płytach należy do rzadkości. Jednym z ostatnich, który posiadał więcej niż jeden „krążęk”, był Red Read Redemption 2, ale produkcja oferowała duży i otwarty świat.

Z dotychczasowych informacji wynika, że projekt studia Naughty Dog jest bardziej liniową grą niż western od Rockstara. Niewykluczone, że deweloperzy potrzebowali więcej miejsca na elementy graficzne.

The Last of Us 2 zadebiutuje 21 lutego 2020 roku, tylko na PS4

Źródło: Best Buy, GameSpot

Następnie: 89-latka gra regularnie od 40 lat - teraz czeka na nowe GTA i The Elder Scrolls

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami