State of Play - dziś prezentacja Sony, w planach The Last of Us 2 i inne gry na PS4

Aktualizacja: Zakończone.

Aktualizacja: Wydarzenie zakończyło się. Podczas pokazu Sony zaprezentowało nowy zwiastun i datę premiery The Last of Us 2. Ogłosiło też wersję demo odświeżonego MediEvil oraz ujawniło nową, limitowaną wersję PS4 Pro, z motywem Death Stranding. Zobaczyliśmy też fabularny zwiastun Call of Duty: Modern Warfare.

Oryginalna wiadomość: Już dzisiejszego wieczoru - 24 września - odbędzie się kolejne State of Play, czyli organizowane przez Sony wydarzenie, na którym japoński koncern przedstawi najnowsze wiadomości o grach zmierzających na PS4.

Wiemy już częściowo, czego możemy się spodziewać po prezentacji, ale reszty możemy się tylko domyślać. Wszystkie najważniejsze szczegóły poniżej.

State of Play - kiedy start, godzina, jak oglądać

Dzisiejsze State of Play ruszy o 22:00. Prezentacja ma rzekomo potrwać 20 minut.

Wiemy na pewno, że część wydarzenia przeznaczono na The Last of Us 2, czyli jedną z najbardziej wyczekiwanych gier zmierzających na PS4. Obecność gry potwierdzili sami deweloperzy ze studia Naughty Dog, ale nie wiemy, co przygotowano.

Niewykluczone, że zobaczymy nowy fragment rozgrywki, a także poznamy datę premiery - według nieoficjalnych informacji ustaloną na końcówkę lutego.

tlou2
Akcja sequela rozgrywa się 5 lat po wydarzeniach z pierwszej części

Być może pojawi się też MediEvil, czyli odświeżona wersja klasycznej gry z PlayStation. W japońskim oddziale PS Store jest już dostępne demo tytułu - prawdopodobnie trafiło tam przedwcześnie, a zapowiedź wersji testowej planowano właśnie na State of Play.

Możemy też przypuszczać, że podczas prezentacji zobaczymy pełnoprawną zapowiedź nowej gry z Batmanem w roli głównej - choć to tylko spekulacje. Liczne teasery i tweety WB Montreal sugerują, że produkcja opowie o Trybunale Sów, czyli zorganizowanej grupie przestępców i zabójców z uniwersum DC.

Następnie: Fan Minecrafta stworzył konsolę PS4 w grze - działają niektóre funkcje

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami