MediEvil Remake - 10 minut gameplayu z gry na wyłączność PS4

Walka na cmentarzu.

Do sieci trafił nowy gameplay z odświeżonej wersji MediEvil, nagrany podczas targów Tokyo Game Show. 10-minutowy film prezentuje początek przygody i walkę na cmentarzu.

Bohater posługuje się nie tylko mieczem i tarczą, ale też w razie potrzeby może wyrwać ramię i atakować wrogów kończyną. Wideo ujawnia ponadto, że w grze nie zabraknie różnych sekretów, czyli tzw. znajdziek.

Nad produkcją pracuje kanadyjskie studio Other Ocean Interactive, wspomagane przez autorów pierwowzoru. Deweloperzy bazują na oryginale z PS1, wykorzystując mechanizmy rozgrywki i część elementów graficznych, ale całość powstaje od podstaw.

W MediEvil wcielamy się w Daniela Fortesque - rycerza, który poległ w bitwie, a po spędzeniu wielu lat w grobie został wskrzeszony, by stawić czoła armii ciemności, na czele z czarnoksiężnikiem Zarokiem.

medi1
Połączenie mroku i kolorów

MediEvil Remake zadebiutuje 25 października, wyłącznie na PlayStation 4.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami